€ 15,00 - 16,00€/h

Ślusarz maszynowy – praca Niemcy, Hannover z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 września 2017 05:15

Firma z Hanoweru poszukuje pilnie ślusarzy maszynowych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech w branży przemysłowej. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane na miejscu.

Grupa R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.
Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.
W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy sfokusowaniu na ich indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym, aby przygotować na wyzwania zawodowe dnia codziennego.
Dla wsparcia naszego teamu, poszukujemy:

Ślusarz maszynowy Hannover

Zadania:
• ręczna i mechaniczna obróbka elementów metalowych,
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• montowanie części na podstawie planów,
• umiejetność spawania metoda MAG,
• zdolności manualne
• montaż i demontaż maszyn

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny,
• wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do pracy na montażach,

Oferujemy:
• stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
• atraktycjne wynagrodzenie od 15,00€/h – 16,00€/h Brutto na okresie początkowy- do negocjacji
• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
• dieta za przepracowany dzień 24,00€ Netto
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie
• dodatek na przejazdy 160€ Netto miesięcznie
• opieka koordynatora polskojęzycznego przez caly czas trwania pracy
• wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne
• płatny urlop + dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe
• dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
• premie

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe na adres:
praca@rs-ag.net
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 510720013; +48 518102029

ID ogłoszenia: 20659b2ab12cae62