€ 14,00 - 15,00€

Ślusarz – Mechanik przemysłowy Niemcy praca w Winsen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Winsen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 02:46

Obecnie poszukiwani wykwalifikowani ślusarze / mechanicy przemysłowi do podjecia pracy w Niemczech w firmie na terenie Winsen. Zatrudnienie przy konserwacji i utrzymaniu maszyn produkcyjnych.

Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie północnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w najróżniejszych branżach.
W związku z tym, że jako firma chcemy się dalej rozwijać, poszukujemy wsparcia dla naszego teamu na stanowisku:

Mechanik przemysłowy
Miejsce pracy: Winsen

Opis stanowiska
• Bieżąca konserwacja i utrzymanie w należytym stanie, modyfikowanie i przebudowywanie maszyn produkcyjnych
• Aktwny udział w rozbudowie i budowie nowych maszyn
• Prace ślusarskie oraz spawalnicze

Wymagania
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
• wykształcenie kierunkowe jako Mechanik przemyslowy
• świadectwo ukończenia szkoły
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do pracy na montażach

Oferujemy
• stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie ok 14,00 €/Brutto w zależności od kwalifikacji
• płatne nadgodziny,
• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
• dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
• opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
• ubranie robocze oraz skrzynkę narzędziową
• płatny urlop
• dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailow: jobs@franke-pahl.de

ID ogłoszenia: 1385a7aa9feb0987