€ 11,00

Ślusarz-Monter dam pracę w Niemczech od zaraz w rejonie Giebelstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Giebelstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:33
  • Wygasa: 15 dni, 6 godzin

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta z Giebelstadt poszukuje od zaraz wykwalifikowanych ślusarzy-monterów do legalnej pracy w Niemczech przy montażu różnych komponentów.

Agencja Pracy Trenkwalder, oddział w Giebelstadt, oferuje polskim pracownikom zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Dla naszego klienta, firmy z okolic Würzburga w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko monter/-ka.

Zadania:
– Profesjonalny montaż różnych komponentów
– Łączenie poszczególnych elementów przez sklejanie i wkręcanie
– Realizacja poprawek jakościowych

Wymagania:
– Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
– Zręczność manualna
– Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub pokrewne mile widziane
– Dobra, komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy:
– Umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin
– Indywidualne warunki finansowe (stawka godzinowa od 11€ brutto w zaleznosci od stanowsika pracy + dieta od 30€ wolne od podatku)
– Płatne urlopy
– Pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
– Pomoc w znalezieniu mieszkania: pensjonat jest szukany w okolicy miejsca pracy, koszta w przedziale od 350€ do 550€
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji
– Darmowy kurs języka niemieckiego w trybie online dla pracowników

ID ogłoszenia: 1855bd9d3a3a7874

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez trenkwalder Personaldienste

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez trenkwalder Personaldienste »