€ 2000€ brutto

Ślusarz-Monter oferta pracy w Niemczech, Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2017 05:36
  • Wygasa: 3 dni, 2 godzin

Ciekawe ogłoszenie do pracy w Niemczech dla ślusarza – montera w miejscowości  Karlsruhe. Zatrudnienie przy obsłudze i konserwacji urządzeń produkcyjnych oraz zadaniach ślusarskich wykonywanych zgodnie z rysunkiem technicznym.

PUR-Service + Montage GmbH – testowany i certyfikowany przez TÜV.
Od 2002 roku jesteśmy wiarygodnym partnerem dla tradycyjnych i wiodących na rynku firm świadczących usługi związanych ze środowiskiem. W ramach zadań projektowych oraz leasingu pracowników współpracujemy z naszymi 150 pracownikami w obszarach przemysłu materiałów budowlanych, przemysłu betonowego, transportu, magazynowania i w branży recyklingu.

Obecnie poszukujemy ślusarzy i monterów do pracy na terenie Karlsruhe i Pforzheim

Zadania na stanowisku
Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń
Prace ślusarskie według rysunków technicznych
Naprawa i montaż maszyn produkcyjnych i urządzeń fabrycznych,
Praca w zespole z innymi technikami i monterami pod okiem naszego brygadzisty

Wymagania
Ukończona szkoła z profilem zawodowym jako ślusarz / konserwator / spawacz / mechanik przemyslowy itp.
Ukształtowane rozumienie techniczne
Kilkuletnie doświadczenie w obróce metali
Dobra znajomosść jezyka niemieckiego (jezyk będzie weryfikowany w rozmowie telefonicznej)
Samodzielna i sumienna organizacja pracy
Niezawodność i i umiejętność pracy w zespole
Wymagane prawo jazdy i wlasne auto – warunek konieczny
Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślon
Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
Do 30 dni urlopu
Pakiet socjalny, ekwiwalent za urlop wypoczynkowy i dodatek bożonarodzeniowy
Dodatki za nadgodziny według umowy taryfowe
Zapewniamy ubranie ochronne
Organizacja bezpłtnego zakwaterowania według potrzeby lub konieczności

Wzbudzilismy Twoje zainteresowanie? Wykorzystaj szanse na zmianę zawodową! Czekamy na twoje dokumenty aplikacyjne!

Dołącz do naszego zespolu!

Dane kontaktowe
PUR-Service+Montage GmbH
Dipl.-Ing. Frank Elsner
Meschwitzstraße 21
D-01099Dresden

Aplikacje w jezyku niemieckim prosimy kierowac na adres mailowy:
s.stachowska@pur-service.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 727586f786222f9b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PUR Service Montage GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PUR Service Montage GmbH »