€ 1.23 eu brutto + 30 do 50

Ślusarz narzędziowy – oferta pracy w Niemczech na terenie Geiersthal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiersthal
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 grudnia 2016 04:28

Fabryka narzędzi z okolic Geiersthal poszukuje ślusarzy do legalnej pracy w Niemczech przy produkcji – tłoczeniu, formowaniu narzędzi z pomocą maszyn sterowanych numerycznie.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Geiersthal

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją narzędzi maszyn CNC.
Produkcja narzędzi do tłoczenia i formowania.
Naprawa i konserwacja już wykonanych narzędzi.
Praca zmianowa 6-14 / 14-22.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny.
Własny samochód – jako atut.

Oferujemy:

Umowę bezpośrednio z niemiecką agencją.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
Możliwość wypłacania zaliczek.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.

ID ogłoszenia: 838584541bc9fd51