€ 10000-12000

Ślusarz – praca w Niemczech, Frankfurt od maja 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2017 02:07

Od 2-go maja 2017 możliwość podjęcia ciekawej pracy w Niemczech na stanowisku ślusarza we Frankfurcie. Pracodawca wymaga doświadczenia, umiejętności spawalniczych i podstawowej znajomości języka.

ŚLUSARZ – SPAWACZ w Niemczech (okolice Frankfurtu, Rödermark)
Opis stanowiska pracy:
Praca w zakładzie naprawczym polegająca na naprawie pras/kontenerów.

Termin rozpoczęcia pracy: 02.05.2017

Gwarantujemy:
– umowę o pracę tymczasową (współpraca długofalowa – min. 6 miesięcy, możliwość ustalenia indywidualnie urlopu zależnie od potrzeb)
– pracę na pełny etat (możliwość wyrobienia nadgodzin na stawce 18,25 euro brutto)
– ubezpieczenie zdrowotne (na podstawie A1 wyrabiamy europejską kartę zdrowia – EKUZ)
– opiekę koordynatora
– organizację mieszkania
Ponadto:
-zwrot za badania lekarskie
-do 200zł zwrot za odzież roboczą za okazaniem faktury
-50 euro dodatku za polecenie nowego pracownika(jednorazowo)

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza, umiejętności spawalnicze
– dobra znajomość rysunku technicznego konstrukcyjnego- złożeniowego
– zaangażowanie i motywacja do pracy
– dyspozycyjność
– sumienność

Mile widziane:
– prawo jazdy + własny samochód

Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. Podstawowym – wymagana

Więcej informacji: 0048 725 900 869
CV wraz z certyfikatami prosimy o przesyłanie na adres email: jessica.nentwig@simplyjobs.com.pl

ID ogłoszenia: 27758f8b8c129327

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: simplyjobs1
  • Zarejestrowany od: 10 kwietnia 2017

Inne przedmioty dodane przez simplyjobs1

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez simplyjobs1 »