€ 12 brutto plus 5 Euro diety netto

Ślusarz-Spawacz Niemcy praca od zaraz, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 01:12

Firma z Kolonii pilnie poszukuje pracowników przemysłowych ślusarzy – spawaczy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta do podjęcia od zaraz przy obróbce elementów metalowych.

Agencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service z numerem 7879 w ewidencji agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
1.Spawacz wszystkie specjalizacje

Wymagania:
1.Znajomość języka niemieckiego dodatkowy atut
2.Gotowość do wyjazdu
3.Doświadczenie w zawodzie
4.Prawo jazdy kategorii B
5.Własny środek transportu
6.Możliwe zespoły max 2 osobowe

Zakres obowiązków:
1.W zależności od doświadczenia, posiadanych certyfikatów oraz preferencji kandydata
Oferujemy:
1.Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
2.Organizację zakwaterowania przez pracodawcę
3.Zarobki od 11 – 12 Euro brutto na godzinę plus 5 euro diety netto ( za każdą przepracowaną godzinę)
4.Możliwość pobierania zaliczek
5.Opłacone wszystkie składki socjalne i ubezpieczeniowe
6.Współprace ze sprawdzonym klientem
7.Ciągłość zatrudnienia
8.Punktualne płatności
9.Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

ID ogłoszenia: 250599c166a7c25b