€ 10 euro brutto/h

Od zaraz Sortowanie odpadów Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 02:44

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy sortowaniu odpadów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Opis zadań:

  • sortowanie odpadów na taśmie produkcyjnej
  • rozdzielanie ze względu na surowce
  • śmieci są już uprzednio przesortowane i powinny być suche

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • brak nałogów
  • szybkie tempo pracy
  • wytrzymałość na warunki pracy w sortowni

Oferta:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora z Polski
  • wsparcie przy formalnościach
  • na specjalne życzenie możemy pomóc w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca fizyczna, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com
Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 21456b7ca20188b6

6 komentarzy na “Od zaraz Sortowanie odpadów Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Marcin2387 na 8 lutego 2016 @ 15:12

    Witam jestem zainteresowany praca prosiłbym o kontakt 502506459

  2. sewcio998 na 8 lutego 2016 @ 18:15

    Witam ,jestem zainteresowany tą ofertą pracy i proszę o kontakt 723459702

  3. xxXDarooXxx91 na 9 lutego 2016 @ 16:45

    Witam mam na imie Darek lat 24
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy
    Mogę podjąć pracę od zaraz
    Posiadam Prawo Jazdy kt B 2 lata i auto
    jestem osobą nie palącą i bez nałogów
    proszę o kontakt 782855635

  4. Witam jesteśmy zainteresowani we 2 osoby powyższą ofertą pracy. Jesteśmy gotowi przyjechać własnym samochodem i podjąć pracę od zaraz. tel. 506-820-397

  5. mariuszibozena na 18 lutego 2016 @ 18:04

    Szanowni Państwo
    Wraz z partnerką jesteśmy gotowi podjąć pracę na ty m stanowisku. Kontakt +310612039530.
    Z poważaniem
    Mariusz Olczak I Bożena Świtalska

  6. Witam.Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy pracowałem 14lat na takiej sortowni w polsce i mam doświaczenie .Proszę o kontakt 609469558