€ od 11,00 brutto/h

Sortowanie paczek DHL dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w Erfurcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni lub dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2021 03:10

W firmie DHL na terenie Erfurtu do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu paczek. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatne 50 euro miesięcznie od osoby).

Niemiecka Firma zatrudni na niemieckich warunkach osoby na stanowisko Sortowanie paczek DHL bez j. niemieckiego Erfurt – start 17.03

Miejsce pracy: Nohra k. Erfurtu

Opis stanowiska

wypakowywanie i sortowanie paczek (paczki do 31 kg)

Wymagania

motywacja do pracy

doświadczenie nie jest wymagane

dobra kondycja fizyczna

umiejętność pracy w zespole

test na COVID negatywny

samochód mile widziany (1 na 3 osoby)

Oferta

Niemiecka umowę o pracę

wynagrodzenie: 11 eu brutto / godzina

praca w pełnym wymiarze godzin

zapewnione zakwaterowanie 50 euro/miesiąc/osoba

zaliczki wypłacane na konto polskie albo niemieckie

składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

możliwe zmiany

opieka polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

40 euro dodatku miesięcznie

Projekt minimum 6 tygodni i więcej, potem możliwa kontynuacja na innych projektach.

KRAZ Nr 14449

UWAGA!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!

Telefon kontaktowy: 532 725 575, 538 555 080, 510 980 944

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/sortowanie-paczek-magazyn-dhl-bez-j-niemieckiego-erfurt-start-17-03-CID4-IDCqQoH.html

ID ogłoszenia: 804604d4a1f84786