€ 8.19

Sortowanie paczek na magazynie Niemcy praca Hannover bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 września 2013 23:28

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na produkcji z Hannover. Możliwość zatrudnienia na magazynie na linii produkcyjnej przy sortowaniu paczek bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Hannover, Niemcy

Pensja: 8,19 euro brutto godzina

Zadania:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych na magazynie polegających na staniu przy linii produkcyjnej i sortowaniu paczek.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną rozmowę
  • sprawność fizyczna
  • niezawodność, pracowitość

Oferta:

  • praca w systemie zmianowym
  • opieka polskiego koordynatora
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróżowania do pracy z miejsca zakwaterowani.

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny:
European Staffing GmbH 00 (49) 017625504599

Lub przesłanie CV w języku niemieckim na adres: mc@europeanstaffing.eu
źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-magazynie-przy-sortowaniu-paczek-hannover/

ID ogłoszenia: 43452447d440afd4

1 odpowiedź na “Sortowanie paczek na magazynie Niemcy praca Hannover bez doświadczenia”

  1. Szukam pracy w Hannoverze z corka mam srednia-komunikatywna znajomosc jez. niemieckiego. Jestem wolna od 13/07/18. Zaakceptuje tez prace w innych fabrykach na terenie zachodnich Niemiec najchetniej w duzych miastach. Prosze o kontakt na e-mail jrdavies909@gmail.com