€ 8,50 euro brutto/h

Sortowanie, pakowanie owoców bez znajomości języka praca Niemcy dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:48

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w Rostock.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Rostock

Zarobki: 8,50 euro za godzinę brutto plus premie

Opis stanowiska:

  • Głównym zadaniem będzie sortowanie i pakowanie owoców egzotycznych.
  • Owoce delikatniejsze należy dodatkowo umieścić w osłonkach aby nie uległy obiciu w trakcie transportu.
  • W niektórych przypadkach pracownik będzie zobligowany do kompletowania zamówień i przygotowania wysyłki na sklepy wielkopowierzchniowe.

Oczekiwania:

  • niezawodność, obowiązkowość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • wytrzymałość fizyczna
  • zwinność, bystrość
  • dokładne wykonywanie zadań
  • umiejętność wyrabiania się w czasie

Oferta:

  • zorganizowana praca od zaraz oraz zamieszkanie dla par
  • wspólne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • praca w międzynarodowym środowisku

Aplikacja:
Wiadomość mailową prosimy przesłać na adres:zuver@consultant.com
W nagłówku prosimy wpisać: „Sortowanie i pakowanie owoców egzotycznych”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-pakowanie-i-sortowanie-owocow-w-rostock-bez-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 131551bcff8a2555

7 Odpowiedzi na “Sortowanie, pakowanie owoców bez znajomości języka praca Niemcy dla par”

  1. MOnissska21 na 8 kwietnia 2015 @ 13:46

    Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta jesteśmy pracowici posiadamy własny samochód możemy wyjechać w każdej chwili prosimy o kontakt pod numer 788749155

  2. Witam, wraz z mężem i kolegą jesteśmy mocno zdeterminowani i zainteresowani pracą.
    Posiadamy własny samochów. CV wysyłamy na email. Numer kontaktowy 505250549.
    pozdrawiam

  3. andziuulka na 11 kwietnia 2015 @ 19:57

    Witam razem z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą.Jesteśmy młodymi pracowitymi osobami proszę o kontakt pod numerami Tel:530197009 ,530444860
    pozdrawiamy

  4. Witam serdecznie!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Jesteśmy odpowiedzialni, a także pracowici. Podsiadamy własny samochód. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 724141818, 784581171.
    Pozdrawiamy

  5. witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy . Jesteśmy młodymi osobami z dużo motywacją do pracy . Prosimy o kontakt na numer 790343355

  6. Wraz z Dziewczyna i kolega jesteśmy zainteresowani. Jesteśmy młodzi i możemy wyjechac od zaraz. Tel 726608003

  7. Witam,
    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ww.pracą.Pracowite, sumienne,z doświadczeniem, bez nałogów.Kont.+49 152 135 299 11 lub 889 062 701 lub 609 46 30 04.

    Danuta, Bożena