€ 14,00 - 18,00€/ Brutto

Spawacz MAG-MIG – dobra oferta pracy w Niemczech, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium, Frankfurt am Main
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 04:56

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na terenie Monachium dla spawaczy MAG oraz MIG. Zatrudnienie przy spawaniu elementów ze stali szlachetnej, czarnej dla osób z aktualnymi certyfikatami spawalniczymi.

Grupa R+S jest największą firmą elektryczną na terenie Niemiec, która specjalizuje się w elektryce budowlanej, przemysłowej i okrętowej. Posiadamy 28 oddziałów na terenie Niemiec. Oferujemy pracę przez 365 dni w roku.
Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe i językowe.
Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.
W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

Spawacz MAG/MIG Niemcy

Zadania:
• spawanie metodą MAG- wielościegowe
• spawanie w pozycjach wymuszonych
• spawanie mostów, maszyn ciężkich, podstaw do wiatraków, stal pancerna
• przetop
• spawanie stali czarnej, stali szlachetnej – balacha cienka i gruba

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
• certyfikaty spawalnicze
• prawo jazdy kat. B + Auto
• gotowość do pracy na montażach
• umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy:
• stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, stawki od 14€ – 18€/h Brutto,
• płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%,
• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
• dieta za przepracowany dzień, od 8-10 € Netto,
• opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy,
• dofinansowanie pieniężne na zjazdy do Polski 70-80€ za zjazd (max. 4-5 zjazdów w miesiącu)
• zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,
• dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym,
• opieka koordynatora polskojęzycznego,
• bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową,
• płatny urlop 24 dni w roku, płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 26 dni, po 4 latach 30 dni,
• dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
• premie jubileuszowe
• dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe na adres:
praca@rs-ag.net
Kontakt telefoniczny: +48 518102029
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.rs-ag.pl

ID ogłoszenia: 9145971ae5beedf7