€ 14-18 € brutto/ godz.

Spawacz MAG – oferta pracy w Niemczech, Frauenzimmern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frauenzimmern
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2017 02:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech adresowane do spawaczy MAG. Zatrudnienie w firmie przemysłowej z Frauenzimmern przy spawaniu elementów stalowych wymienioną metodą.

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Niemcy, 74363 Frauenzimmern
Nr referencyjny: SP/09/2017

Opis stanowiska
• spawanie metodą MAG
• spawanie stali
• spawanie wielowarstwowe od 10mm-300mm
• Praca od pn.- pt. w systemie dwuzmianowym; 5:00- 13:30, 13:00- 21:30

Wymagania
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• doświadczenie w pracy jako spawacz
• certyfikat spawalniczy DIN EN 287-1 oraz 135P
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę: 14-18 € brutto/ godz.
• Nadgodziny wypłacane z 25% dodatkiem
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Opieka konsultanta w j. polskim
• Zakwaterowanie płatne 250-300€/ miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule SP/09/2017

ID ogłoszenia: 25759c10b83b6d03