€ od 15,83 €

Spawacz MAG – oferta pracy w Niemczech, Salzgitter 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzgitter
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 października 2017 05:29

Propozycja pracy w Niemczech w branży przemysłowej na stanowisku spawacza MAG. Zatrudnienie w Salzgitter 2017 przy spawaniu elementów i konstrukcji pojazdów kolejowych.

Masz doświadczenie jako spawacz (m / d) i szukasz nowego wyzwania zawodowego? Chcesz pracować w renomowanym i stablinym Przedsiębiorstwie?

Dla naszego Klienta, producenta pojazdów szynowych szukamy osób na stanowisko

Spawacz ( m / d )

Twoje zadania:

– Spawanie elementów i konstrukcji urzadzeń pojazdow kolejowych metoda MAG
– Spawanie Overhead

Twoj profil:

– Wieloletnie doświadczenie jako spawacz
– Wiedza o budowie pojazdów szynowych
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Umiejętnośc czytania instrukcji spawania
– Umiejętnośc spawania metodą WIG oraz doświadczenie w sektorze pojazdów szynowych będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

– Zatrudnienie w znanym i renomowanym Przedsiębiorstwie
– Ponadtaryfowe wynagrodzenie ( Stawka taryfowa od EG3 – DGB / BAP )
– Dodatki socjalne ( Urlopowe i Świąteczne )
– Opieka i doradztwo naszego pracownika bezpośrednio w miejscu pracy
– Opieka pręznie dzialającej rady zakładowej
– Pomoc w załatwieniu formalności na miejscu

Jako wiodąca firma zatrudnienia w Niemczech, czekamy na Ciebie!
Zadzwoń lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt:
Randstad Deutschland GmbH & Co.KG
Inhouse Service
Paulina Kiszewska
Linke-Hofmann-Busch-Str. 1
38239 Salzgitter
Tel. +49 5341 902 17 413
paulina.kiszewska@randstad.de

ID ogłoszenia: 40559ccd2f3e4f4b