€ 2000€

Spawacz MAG – oferta pracy w Niemczech, Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 03:46

Ogłoszenie pracy w Niemczech adresowane do spawaczy MAG. Propozycja zatrudnienia w Zwickau przy spawaniu ram naczep samochodowych wykonanych ze stali lub stali szlachetnej.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy spawaczy MAG do pracy w Niemczech
( 200km od granicy w Zgorzelcu)

Zakres obowiązków :

- spawanie metodą MAG
- praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu
- spawanie ram naczep samochodowych
- spawanie stali, stali szlachetnej

Wymagania :

- aktualne świdectwa kwalifikacyjne spawacza MAG

ISO 9606-1 135 PFW FM1 St 15 PB ml
ISO 9606-1 135 PBW FM1 Ss15PA ss nb

ISO 9606-1 135 PFW FM2 St 15 PB ml
ISO 9606-1 135 PBW FM2 Ss15PA ss nb

- konieczne doświdczenie zawodowe
- wykształcenie w branży metalowej
- dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany
- znajomość języka niemieckiego konieczna
- najchetniej osoby z doswiadczeniem w spawaniu naczep samochodowych

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- bardzo dobre warunki placowe
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 235582f08ec4ad03

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: teamkompetent
  • Zarejestrowany od: 21 października 2016

Inne przedmioty dodane przez teamkompetent

Ostatnie przedmioty dodane przez teamkompetent »