€ 3000 €

Spawacz MAG – praca w Niemczech niedaleko granicy, Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2017 02:26

Firma z Zwickau pilnie poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MAG do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy spawaniu konstrukcji zgodnie z otrzymanym rysunkiem technicznym.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy spawaczy MAG do pracy w Niemczech
( 200km od granicy w Zgorzelcu)

Zakres obowiązków :

– spawanie metodą MAG
– praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu
– spawanie ram naczep samochodowych
– spawanie stali, stali szlachetnej

Wymagania :

– aktualne świdectwa kwalifikacyjne spawacza MAG
– konieczne doświdczenie zawodowe
– wykształcenie w branży metalowej
– dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany
– znajomość języka niemieckiego konieczna
– najchetniej osoby z doswiadczeniem w spawaniu naczep samochodowych

Oferujemy :

– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– bardzo dobre warunki placowe
– wypłatę dodatkowych bonusów
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 98758ec963d58bd6

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.