€ 2200 - 2400 € Netto

Spawacz MAG / TIG od zaraz oferta pracy w Niemczech z Fuldy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2022 00:21

Firma z branży przemysłowej działająca w rejonie Fuldy od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MAG / TIG do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu elementów na podstawie rysunku technicznego.

Twój zakres obowiązków:
• praca na stanowisku spawacza MAG / TIG,
• przygotowanie elementów do spawania,
• spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego.

Pracodawca oferuje:
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
• długoterminową współpracę,
• bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu,
• wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto,
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
• bonus powitalny w wysokości 50 €,
• 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca,
• 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy,
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

Wymagania pracodawcy:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie na stanowisku Spawacza,
• prawo jazdy kat. B,
• własny samochód (mile widziane).

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

ID ogłoszenia: 759637216405f9e1