€ 12-13

Spawacz MAG-TIG – praca w Niemczech, Elze 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ELZE
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 03:56

Agencja rekrutacyjna zatrudni od zaraz doświadczonych spawaczy MAG-TIG do rozpoczęcia pracy w Niemczech na terenie Elze. Oferta przy spawaniu rur oraz blach.

WBD WeldingService GmbH jest firmą w zakresie doradztwa personalnego, działającą na rynku niemieckim od 1997 roku. Jesteśmy wiodącym usługodawcą w zakresie branży spawalniczej zatrudniającym ponad 300 pracowników. Wspieramy firmy w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników technicznych takich jak spawacze wszystkich powszechnie stosowanych procesów spawania, ślusarze, osoby pełniące nadzór spawalniczy, lakierników, elektryków.Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Spawacz MAG/TIG (stal czarna i szlachetna)
Miejsce pracy: ELZE (490km od Zgorzelca)

Zakres obowiązków:

– spawanie rur (śr. 43mm) i blach (gr.złącza 10mm) metodą MAG 135(FW1) i TIG 141(FW5)
– spawanie jednostronne bez podkładki, spoina czołowa i pachwinowa
– wykonywanie zleconych prac spawalniczych w pozycji podolnej
– praca na hali produkcyjnej
– kontrola zespawanych części
– przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.

Wymagania:

– doświadczenie zawodowe jako spawacz MAG i TIG
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– znajomość jezyka niemieckiego w stopniu podstawowym
– własny środek transportu
– dokładność, precyzja
– samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– w zależności od kwalifikacji i doświadczenia 12–13 EUR netto – zatrudnienie w prestiżowej niemieckiej firmie
– umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas niekreślony
zgodnie z niemiecką taryfą IGM/IGZ
– niemieckie ubezpieczenie zdrowotne,
– dodatek pieniężny na zakwaterowanie
– możliwość długotrwałej współpracy
– opieka polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firme WBD WeldingService GmbH dla potrzeb niezbednych dla aktualnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez WBD WeldingService GmbH.zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że dobrowolnie udzielam tej zgody i zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody.

ID ogłoszenia: 3525e5f7fe56f349