€ 12€/h brutto + dieta 16-20€

Spawacz MIG-MAG Niemcy praca od zaraz w przemyśle, Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rain am Lech
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 04:57

Firma z branży przemysłowej w Rain am Lech poszukuje doświadczonych spawaczy MIG-MAG chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu elementów wspominanymi metodami.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Spawacz MIG MAG

Lokalizacja: Rain am Lech, Niemcy
Start: 07.01.2019 lub 14.01.2019

Obowiązki:
– spawanie MAG

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy
– wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– sprawność fizyczna

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
wynagrodzenie:
– stawka: 12€/h brutto
– dieta: 16-20€/dzień netto
– opłacone zakwaterowanie (około 800m od miejsca pracy)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres:
m.dudkiewiczk@injobs.pl
w tytule maila prosimy o wpisanie „Spawacz Niemcy – imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 607 968 294

Prosimy o załączenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

ID ogłoszenia: 6085c2e05520c067