€ 11-14

Spawacz MIG, MAG, TIG – dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka (różne lokalizacje)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: różne lokalizacje
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2020 03:51

Od czerwca 2020 legalna praca w Niemczech dla wykwalfikownaych spawaczy MIG, MAG, TIG, elektroda. Zatrudnienie bez znajomości języka w różnych lokalizacjach na terenie kraju.

Aktualnie dla naszych klientów poszukujemy spawaczy metodą MIG, MAG, TIG, elektroda.

Czas zlecenia: czerwiec 2020
Zakończenie zlecenia: grudzień 2020 (z możliwością przedłużenia)

Wymagania:
– aktualne certyfikaty spawalnicze
– umiejętność pracy w grupie
– mile widziana znajomość j. niemieckiego/angielskiego
– doświadczenie

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania zlecenia
– możliwość dłuższej współpracy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora

Zakres obowiązków:
– spawanie zgodnie z wytycznymi

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “spawacz”.

ID ogłoszenia: 7035ec3abe20e304