€ 13,5€

Spawacz TIG 141 – praca w Niemczech od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 03:57

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla doświadczonych spawaczy TIG 141. Zatrudnienie w firmie działającej w Dreźnie przy spawaniu rurociągów na hali.

Spawacz TIG 141
Niemiecka firma specjalizująca się w branży metalurgicznej, oferuje prace we wschodnich Niemczech.

Opis Stanowiska:
-Doświadczenie w spawaniu rurociągów:
– praca w pomieszczeniu zamkniętym (hala produkcyjna)
– stal nierdzewna
– ścianki 0,7 – 3mm
– złącza zarówno pachwinowe jak i doczołowe
– pozycje podolne i pionowe (PA/PB/PH)

Oferujemy:
– umowa z niemieckim pracodawca,
– stawka 13,5€ netto za godzinę,
– zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (jednoosobowe pokoje w pensjonatach),
– odzież po stronie pracodawcy,
-możliwość wypłaty zaliczek.

Wymagamy:
– doświadczenia minimum 2 lata
– mobilność ( prawo jazdy kat. B oraz auto),
– znajomość języka niemieckiego (poziom umożliwiający porozumienie się w pracy z majstrem).

— Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail:
k.skiba@pur-montage.de
+49 1512 5555662

ID ogłoszenia: 445e7b2dd22e9bb