€ 2100 - 2400

Spawacz TIG, MAG-MIG – ślusarz oferta pracy w Niemczech od zaraz, Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 02:06

Firma przemysłowa z Erfurtu poszukuje wykwalifikowanych spawaczy TIG, MIG-MAG / ślusarzy do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy obróbce i spawaniu elementów.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:
Spawacz / ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy / Obowiązki:
• spawanie metodami: TIG, Mag/Mig, Elektroda
• przygotowanie materiału pod spawanie

Wymagania :
• znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
• aktualne certyfikaty spawalnicze,
• gotowość do szybkiego wyjazdu,
• doświadczenie w branży spawalniczej (około 2 lat),
• prawo jazdy kat B. + auto warunek konieczny

Oferujemy:
• zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
• możliwość długofalowej współpracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie + diety,
• zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
• możliwość wypłacania zaliczek,
• respektowane prawo do urlopu ,
• pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Aplikując załącz zgodę na przetwarzanie danych CV
Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU. http://max-power.com.pl/RODO/Zgoda_CV_link.pdf

ID ogłoszenia: 7355f9290c393caf