€ 3500€

Spawacz TIG – oferta pracy w Niemczech przy spawaniu konstrukcji, Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 marca 2018 04:29

Propozycja legalnej pracy w Niemczech na stanowisku spawacza TIG przy spawaniu konstrukcji zgodnie z rysunkiem technicznym. Ogłoszenie z Zwickau adresowane do osób z doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy spawaczy TIG do pracy w Niemczech

Zakres obowiązków :

– spawanie metodą TIG
– praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu
– spawanie w pozycjach wymuszonych
– spawanie stali, stali szlachetnej – balacha cienka i gruba, rury

Wymagania :

– aktualne świdectwa kwalifikacyjne spawacza TIG
– konieczne doświdczenie zawodowe
– wykształcenie w branży metalowej
– dyspozycyjność , gotowość do pracy na zmiany
– znajomość języka niemieckiego
– umiejętość czytania rysunku technicznego

Oferujemy :

– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– bardzo dobre warunki placowe
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.de

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

ID ogłoszenia: 835a9fe4f3d99cc