€ 8,000.00

Spawacz WIG/TIG praca w Niemczech od zaraz, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2016 20:45

Firma z Norymbergi zatrudni od zaraz spawaczy WIG i TIG zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy przygotowaniu elementów i spawaniu. Pracodawca wymaga minimum podstawowej znajomości języka.

Opis stanowiska:
Spawanie metodą TIG/WIG
Przygotowywanie elementów do spawania

Wymagania:
Minimum 1 rok doświadczenia na powyższym stanowisku
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Wymagane aktualne certyfikaty
Komunikatywna bądź podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Terminowe, wysokie zarobki + diety 40€ netto za dzień
Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym
Premia startowa 50 €
Możliwe nadgodziny
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Wypłacane premie świąteczne, urlopowe
Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

Aplikację prosimy składać na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: 0048 784 560 881

ID ogłoszenia: 582576bfc2279d18

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sasa
  • Zarejestrowany od: 11 maja 2016

Inne przedmioty dodane przez Sasa

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sasa »