€ 11,35 Euro / Brutto / godzina

Spawanie MAG 135 – praca Niemcy od zaraz + darmowe zakwaterowanie, Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2018 02:24

Firma z branży przemysłowej w mieście Rostock poszukuje od zaraz spawaczy MAG 135 do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy spawaniu stali o wysokiej wytrzymałości.

Specjalizujemy się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, obecnie poszukujemy obywateli Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku spawacza metodą MAG 135.

Miejsce pracy: Rostock

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków
• Spawanie elementów żurawia, spawanie stali o wysokiej wytrzymałości, spawanie spoiny doczołowej i pachwinowej elektrodą stałą, spawanie w następujących pozycjach: pozycja wznosząca, pozycja krzyżowa, pozioma,

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia
• Język niemiecki na poziomie min. A2
• Uprawnienia spawania metodą MAG 135, nie muszą być ważne, ale kandydat musi je posiadać

Oferujemy:
• Praca na pełen etat
• Pracodawca zapewnia bezpłatne mieszkanie
• Wynagrodzenie 11,35 Euro / brutto / godzinę + dodatki branżowe
• Praca od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy:
icareer24@gmail.com
W treści lub tytule maila proszę podać stanowisko jakiego aplikacja dotyczy.

W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt:
+48 571 381 734

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
– Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo;
– odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji;
– Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji;
– posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
– mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
– podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

ID ogłoszenia: 2905b886278679e5