€ 14 euro brutto/h

Sprzątanie apartamentów od zaraz Niemcy praca Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:32

Oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu luksusowego osiedla zamkniętego. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem do podjęcia od zaraz na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • praca odbywa się na luksusowym osiedlu z własną siłownią oraz basenem
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sprzątanie części wspólnych czyli sal treningowych, klatek, siłowni, szatni, basenu, recepcji
  • dodatkowym zadaniem będzie sprzątanie niektórych mieszkań

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • schludność, odpowiedzialność, miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • lojalność
  • zaangażowanie, dokładność,
  • dyskrecja
  • duża elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • umowa na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
  • zapewnione niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta przez pierwsze 3 miesiące

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • ganztagsberuf2016@eclipso.de

W tytule wiadomości prosimy wpisać: sprzatanie/12/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sprzatanie-luksusowych-mieszkan-praca-niemcy-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 1175658fe15af594

2 Odpowiedzi na “Sprzątanie apartamentów od zaraz Niemcy praca Frankfurt nad Menem”

  1. Witam. Jestem chętna do pracy od zaraz proszę o kontakt 669461467

  2. arlena15 na 3 maja 2016 @ 13:06

    Witam jestem zainteresowana praca mogę zacząć od zaraz. Email arlena@onet.pl