€ 10.50 € brutto/h

Sprzątanie apartamentów praca w Niemczech od zaraz, Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garmisch-Partenkirchen,
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2020 02:33

Od zaraz w Garmisch-Partenkirchen z podstawową znajomością języka do podjęcia legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów gościnnych.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy 1 lub 2 osób na stanowisko osoby sprzątającej. Klient posiada kilka apartamentów na wynajem w miejscowości Garmisch-Partenkirchen.

Miejsce pracy: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: 28.09.2020 lub 05.10.2020r
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
-Sprzątanie całych apartamentów po wyjeździe gości
-Ścielenie łóżek
-Sprzątanie łazienek i kuchni
-Mycie podłóg i odkurzanie
-Mycie okien na zewnątrz i wewnątrz
-Zamiatanie tarasów i balkonów, ew. odkurzanie

Wymagania:
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomość języka Niemieckiego min A1+
-Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B ( nie jest wymagany własny samochód na wyjazd)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 5685f6b28c7e28db