€ od 12 euro/h brutto

Sprzątanie biur aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 03:52

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur dla kobiet i miężczyzn.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w biurze
Zarobki: od 12 euro na godzinę pracy brutto w przypadku zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy lub 14 euro na godzinę przy podjęciu współpracy na gewerbe
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • porządkowanie powierzchni biura na zmianie popołudniowej
  • opróżnianie koszy
  • sprzątanie wszystkich dostępnych powierzchni – toalet, poczekalni, pomieszczeń ochrony, socjalnych, sal spotkań, gabinetów, magazynu, itp.

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane aplikacje od osób z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • pracę od godziny 16 do 24
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wypłacanie wynagrodzeń na czas
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na poniższy adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-polakow-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 747583f65395d217