€ 12-14 /h

Sprzątanie biur praca w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2023 00:49

We Frankfurcie nad Menem do podjęcia od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki-sprzątacza. Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

Obowiązki w pracy polegają na fizycznej pracy przy samodzielnym sprzątaniu powierzchni biurowych oraz wykonywaniu regularnych zadań związanych z utrzymywaniem czystości.

Oczekiwania:

Wymagane są zaangażowanie, wysoka motywacja, aktualne zaświadczenie o niekaralności, wysoka sprawność fizyczna, przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego, sumienność, solidność, wysoka kultura osobista, pracowitość oraz energiczność.

Zapewniamy:

Oferujemy umowę niemiecką do podjęcia od zaraz, zorganizowane zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby, pracę w pełnym wymiarze czasu – 40 godzin w tygodniu, zatrudnienie na podstawie umowy z ubezpieczeniem oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy również sumienne szkolenie w pierwszym dniu oraz dobrą kooperację z przełożonym.

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur, start od zaraz, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-z-podstawowym-niemieckim-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 800646e39bd00c44