€ 10,50 euro brutto/h

Sprzątanie domów i mieszkań od zaraz oferta pracy w Niemczech Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 03:03

Oferujemy zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz w firmie z Berlina. Pracodawca zapewnia umowę o pracę na niemieckich warunkach.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • prace fizyczne polegające na sprzątaniu domów, mieszkań, biur, szkół, itp
  • staramy się każdym pracownikom dopasowywać regularne zlecenia w stałych zleceniach jednak często zdarzają się zlecenia jednorazowe
  • pracownik sprząta ręcznie oraz z użyciem różnorodnych sprzętów – odkurzaczy, myjek parowych, itp.

Wymagania:

  • możliwość pracy od zaraz
  • znajomość języa niemieckiego w stopniu podstawowym
  • miła aparycja, pozytywne podejście do życia
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie aplikacja od osób mogących przyjechać swoim samochodem
  • rzetelność
  • otwartość na zmiany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • szkolenie stanowiskowe oraz trening
  • w miesiącu do wypracowania jest 180 godzin – możliwość ustalenia godzin indywidualnie
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 200-250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin/

ID ogłoszenia: 269575f4088542ae