€ 12 euro/h brutto

Sprzątanie kina dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin podstawowy język

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 22:09

Aktualna możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osoby z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • dbanie o porządek w salach kinowych, toaletach, części restauracyjnej i biurowej
  • odkurzanie, mycie podłóg
  • czasem mycie tapicerki
  • wycieranie stolików
  • kompleksowe sprzątanie toalet i uzupełnianie środków higienicznych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobre zdrowie
  • przykładanie się do zadań
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie w komfortowym (2 pokojowym) mieszkaniu za 560 euro miesięcznie, przy dwóch osobach koszty dzielą się na pół – 280 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem “sprzataniekina/03/17”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-berlin-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina/

ID ogłoszenia: 75958d1affad8b2c

1 odpowiedź na “Sprzątanie kina dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin podstawowy język”

  1. Jestem gotowa podjac prace.