€ 13-16/h brutto

Sprzątanie kliniki medycyny estetycznej od zaraz Niemcy praca w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2019 04:19

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej. Ogłoszenie ze Stuttgartu z opcją zorganizowania odpłatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o czystość w klinice medycyny estetycznej na pełny etat
  • praca w godzinach popołudniowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odpowiednie przechowywanie odpadów, sprzątanie toalet, włączanie lamp bakteriobójczych itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, dokładność, odpowiedzialność
  • mile widziane osoby z doświadczeniem oraz referencjami
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B i własne auto – preferowane

Zapewniamy:

  • 3 dniowe szkolenie pracownicze i początkowo pracę pod okiem koordynatora
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego lokum na miejscu
  • odzież roboczą a także wszelkie niezbędne sprzęty i detergenty
  • dobre stawki godzinowe
  • płatne zakwaterowanie w cenie 220 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/03/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6695c97d9770fba4

1 odpowiedź na “Sprzątanie kliniki medycyny estetycznej od zaraz Niemcy praca w Stuttgarcie”

  1. Robert Cuper na 26 marca 2019 @ 15:52

    Witam,
    Jestem zainteresowany wraz z narzeczoną.
    Wysłałem już Państwu nasze CV.
    Proszę o kontakt 799-240-340
    Pozdrawiam