€ 11.55 euro brutto/h

Sprzątanie kliniki praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz, Masserberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 98666 Messerberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2022 01:22

Także bez znajomości języka w miejscowości Masserberg od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech przy sprzątaniu kliniki zajmującej się fizjoterapią. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie w okresie zatrudnienia. bez

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko osoby sprzątającej. Klient prowadzi Klinikę zajmującą się fizjoterapią i powrotem do zdrowia pacjentów. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
Miejsce: 98666 Messerberg, Niemcy

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-Utrzymanie czystości w pokojach, pomieszczeniach zabiegowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– Punktualność

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem :

735 933 896

ID ogłoszenia: 975625005c49ab2f