€ 13 euro brutto/h

Sprzątanie kliniki stomatologicznej praca w Niemczech od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 lutego 2017 04:07

Klinika stomatologiczna z Hamburga zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy sprzątaniu dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Hamburg, Niemcy
Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • dbanie o porządek – sprzątanie gabinetów, pomieszczeń socjalnych, toalet, części biurowej, recepcji, poczekalni, itp.
  • odkażanie powierzchni specjalnymi płynami
  • włączanie lamp bakteriobójczych
  • wycieranie kurzy, mycie podłóg
  • uzupełnianie środków higienicznych – mydła, papieru, ręczników, rękawiczek, płynów do dezynfekcji

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • świetne zorganizowanie i pilnowanie grafiku prac
  • dokładność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane osoby z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania oraz wsparcie z dopełnieniem formalności
  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych
  • przeszkolenie wstępne i przez kilka dni pomoc koordynatora
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie od zaraz
  • 160 godzin pracy miesięcznie
  • pracę na 2 zmiany – na rano i popołudniu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej, Hamburg”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4158b391d7cbc85

1 odpowiedź na “Sprzątanie kliniki stomatologicznej praca w Niemczech od zaraz Hamburg”

  1. Danka Szuprytowska na 28 lutego 2017 @ 11:11

    Jestem zainteresowana praca w Panstwa firmie, mieszkam w Hamburgu, sprzatalam juz w centrum handlowym na Bergedorfie. Moj nr. tel.+49 157 534 48 535

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.