€ do uzgodnienia

Sprzątanie od lutego 2015 Niemcy praca fizyczna dla Polaków w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:45

Posiadamy ofertę pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu biur i obiektów od lutego 2015. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla pracowników sprzątających bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Termin: Praca od lutego 2015

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Prace porządkowe w różnego rodzaju obiektach – np. biurach, przedszkolach, gabinetach.
  • Zadania są łatwe jednak wymagają dobrej sprawności ruchowej.
  • Pracownik pod koniec wykonanych prac musi przygotować odpowiednie raporty.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • sprawność, zwinność
  • fachowość
  • sumienne wykonywane swoich obowiązków

Oferta:

  • zapewniony atrakcyjny pakiet socjalny
  • dobre warunki finansowe
  • umowa o pracę na czas określony

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: Sprzątanie, imię nazwisko – na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@hrpoland.com

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-utrzymania-czystosciniemcy-id263982.html

ID ogłoszenia: 43454be52ca9342c

1 odpowiedź na “Sprzątanie od lutego 2015 Niemcy praca fizyczna dla Polaków w Stuttgarcie”

  1. jestem zainteresowana , znam jezyk niemiecki w stopniu dobrym,, pracowalam w niemczech ostanie 2 lata moj tel 665488067,,