€ 10 EUR / godz.

Sprzątanie oferta pracy w Niemczech bez języka na terenie Berlina w niepełnym wymiarze godzin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieustalony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:16

Oferta pracy w Niemczech w niepełnym wymiarze godzin przy sprzątaniu biur i gabinetów lekarskich w Berlinie. Zatrudnienie bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Oferujemy:
Na początek oferujemy pracę nieregularną na zasadzie zastępstwa (urlop, choroba) z perspektywą zatrudnienia na więcej godzin. Praca na umowę ze wszelkimi świadczeniami socjalnymi.

Zakres obowiązków:
Sprzątanie głównie w obiektach biurowych, gabinetach lekarskich
itp.

Wymagania:
dyspozycyjność, samodzielność, skrupulatność w pracy, punktualność, schludny wygląd.

ID ogłoszenia: 7875979b7d93e64c

2 komentarze na “Sprzątanie oferta pracy w Niemczech bez języka na terenie Berlina w niepełnym wymiarze godzin”

  1. Tomek_1986 na 31 lipca 2017 @ 11:41

    Hej
    Jestem zainteresowany tą ofertą.
    Mam ponad roczne doswiadczenie przy ssprzataniu w Niemczech

  2. poproszę o numer telefonu

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Hauselfen GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Hauselfen GmbH »