€ 12,50 euro brutto/h + mieszkanie

Sprzątanie po koncertach od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 03:38

Od zaraz oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu po imprezach masowych. Zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka na wakacje 2017.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w Berlinie oraz okolicach przy sprzątaniu różnych powierzchni po imprezach masowych – głównie plenerowych, jak koncerty, festiwale itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie odpadów, opróżnianie koszy, wrzucanie worków na pakę itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz do końca września 2017
  • zaangażowanie, pracowitość, niezawodność, zdyscyplinowanie
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony
  • pracę od zaraz do końca września tego roku
  • darmowe zamieszkanie zapewnione jest na miejscu
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na adres poniższy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie od zaraz, Berlin

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-po-imprezach-masowych-berlin/

ID ogłoszenia: 25059669cc39685a

4 Odpowiedzi na “Sprzątanie po koncertach od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Berlin 2017”

  1. heniek2009 na 16 lipca 2017 @ 15:10

    Witam.Jestem poważnie zainteresowany Państwa ofertą pracy,mogę wyjechać natychmiast,proszę o kontakt 533482349

  2. Dorota1503 na 19 lipca 2017 @ 19:03

    Witam.Jestem zainteresowana ofertą,czy nadal jest aktualna? Proszę o kontakt 693 432 263

  3. Anna Andrzejewska na 23 lipca 2017 @ 22:56

    Jestem zainteresowana mam doswiadczenie w sprzataniu ,dbaniu o porzadek i praniu stroi sportowych i opruznianiu smietnikow na boiskch oraz na orlikach i sprzataniu smieci i ubikacji podczas imprez i mieszkam w berlinie prosze o kontakt jezyku polskim na moj adres emeil annaandrzejewska81@wp.pl i bardzo chetnie podjelabym ta prace od 4 sierpnia do konca wrzesnia jesli jest taka mozliwosc