€ 7,96 euro brutto za h

Sprzątanie pokoi i kontrola pracowników praca Niemcy dla pokojówki Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2014 01:11

Dam pracę w Niemczech dla Polaków w charakterze pokojówki – inspektora. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi i sprawdzaniu stanu czystości już wysprzątanych pomieszczeń.

Stanowisko: Pokojówka – Inspektor

Zarobki: 7,96 euro brutto za godzinę, premia miesięczna w wysokości 200 euro plus dodatki za pracę w niedziele i święta w wysokości +75%

Miejsce pracy: Berlin

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne sprzątanie w pokojach hotelowych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny nie tylko a kompleksowe sprzątanie ale również za sprawdzanie i kontrolowanie czystości pokoi już posprzątanych przez inne osoby.
  • Obowiązkiem będzie stały kontakt z administratorem hotelu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – zdolność bezproblemowego porozumiewania się w języku niemieckim
  • dokładność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy w hotelu
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • zaangażowanie, rzetelność

Oferta:

  • polska umowa na 6 miesięcy
  • bezpłatny przejazd do Niemiec
  • pracodawca nie zapewnia zakwaterowania
  • możliwa jest pomoc przy poszukiwaniach kwatery, koszty pozostają jednak po stronie pracownika

Uwaga:
Przed wyjazdem zaplanowane jest tygodniowe – płatne szkolenie. Zapewnione zamieszkanie w hotelu.

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@grupaever.com.pl, w temacie prosimy wpisać: Berlin
  • Kontakt telefoniczny: 698 698 501

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n3c5/

ID ogłoszenia: 90542c1f7759ad4