€ do ustalenia

Sprzątanie praca w Niemczech Berlin dla kobiet z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 maja 2015 00:16

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech adresowane do kobiet z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych.

Niemiecka firma sprzątająca zatrudni Panią.

Wymagania:

– wiek do 40 lat
– miła aparycja,wysoka kultura osobista
– uczciwość i odpowiedzialność
– pracowitość i zaangażowanie
– dobra organizacja pracy

Oferujemy:

– dobre zarobki
– miłą atmosferę
– zakwaterowanie
– dojazd do miejsca pracy

Ogólny zakres obowiązków:
utrzymanie czystości w domach jednorodzinnych,mieszkaniach, obiektach biurowych.

Zainteresowane Panie prosimy o przesłanie CV z numerem kontaktowym na adres:

reinigunginberlin@web.de

ID ogłoszenia: 960553f5d3d00298

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AnjaPuch
  • Zarejestrowany od: 28 kwietnia 2015

Inne przedmioty dodane przez AnjaPuch

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AnjaPuch »