€ 11,50 brutto

Sprzątanie sal kinowych praca w Niemczech dla Polaków bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 czerwca 2015 03:11

Firma sprzątająca ze Stuttgartu poszukuje pilnie osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych. Możliwe zatrudnienie bez znajomości języka. Wymagane doświadczenie w charakterze sprzątacza / sprzątaczki.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Stuttgart
Zarobki: 11,50 euro brutto/h
Liczba wakatów: 3
Start: od zaraz

Zadania:
Kompleksowe sprzątanie sal kinowych po zakończonych seansach, wyrzucanie śmieci, sprzątanie toalet oraz innych pomieszczeń. Raz na tydzień odbywa się pranie siedzisk więc należy zostać po godzinach. Praca w systemie 2-zmianowym.

Wymagania:
– doświadczenie w sprzątaniu
– możliwość szybkiego wyjazdu
– pracowitość, uczciwość
– umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
– dobre warunki finansowe
– pomoc w znalezieniu mieszkania w Stuttgarcie
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
– pomoc z wszelkimi formalnościami
– brak opłat z tytułu rekrutacji

Osoby spełniające podane przez nas wymogi oraz zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o wspólne przesłanie aplikacji najlepiej w języku niemieckim lub ewentualnie angielskim na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny: spz/de/063/15

Red-Dot Arbeitsvermittlung
Fischerfeldstraße 8-0
60311 Frankfurt am Main
Red-Dot@worker.com

ID ogłoszenia: 2555749c10cdcc4

7 komentarzy na “Sprzątanie sal kinowych praca w Niemczech dla Polaków bez języka Stuttgart”

  1. daniel.szewczak na 9 czerwca 2015 @ 14:26

    Witam, bylbym zainteresowany ofertą proszę o kontakt pod nr telefonu 732 317 713 lub na mail czeczenoski@gmail.com

  2. jestem zainteresowany ofertą pastwa proszę o kontakt

  3. jestem zainteresowany ofertą pastwa proszę o kontakt 733 716 325

  4. malgorzata1970 na 11 czerwca 2015 @ 17:11

    Jestem zainteresowana oferta 503488571

  5. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą . Kontakt ze mna pod numerem 538101176 lub meilowo : bukowiec99@onet.pl . Z góry dziekuje i czekam na odpowiedz

  6. MonikaMiko na 24 czerwca 2015 @ 17:25

    Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Przyjazd od zaraz. Prosimy o kontakt 667-906-155

  7. Jestem zainteresowana ☺ 519485138