€ 13 euro brutto/h

Sprzątanie w klubie fitness ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 02:31

Dam pracę w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu klubu fitness i siłowni. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz na pełny etat.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Drezno, Niemcy
Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w dużym klubie fitness i siłowni
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie sal, opróżnianie koszy, wycieranie maszyn fitness, odkażanie sprzętu oraz ławeczek, mycie toalet, szatni i natrysków
  • inne zadania zlecane będą na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • gotowość do podjęcia docelowo stałego zatrudnienia

Oferujemy:

  • praca w wymiarze 8 godzin dziennie – 5 dni roboczych na tydzień
  • początkowo zapewnione jest zakwaterowanie wynajętym pokoju a później oferujemy pomoc w w wynajęciu samodzielnego mieszkania
  • pierwszą umowę na okres próbny a później możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • bogate zaplecze socjalne
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Drezno″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8758978dcba6439

1 odpowiedź na “Sprzątanie w klubie fitness ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Drezno”

  1. MikolajR na 6 lutego 2017 @ 14:43

    Sprzątanie siłowni i klubu fitness
    Witam.
    Jestem zainteresowany oferta. Chciałbym podjąć pracę na stałe. Jestem w pełni dyspozycyjny. Sumiennie wypełniam powierzone mi obowiązki. Prowadzę aktywny tryb życia.
    Chodzę również na siłownię. Mogę podjąć pracę od zaraz.

    Pozdrawiam