€ 13,10€brutto/godz.

Stolarz – dam pracę w Niemczech, Eberhardzell

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eberhardzell
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2017 05:36

Firma z branży budowlanej działająca w Eberhardzell poszukuje stolarzy chętnych do wyjazdu u podjęcia pracy w Niemczech. Oferta przy produkcji schodów na zamówienie.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy, Eberhardzell, Badenia-Wirtembergia

Opis stanowiska

• Produkcja schodów na specjalne zamówienie
• Dokonywanie przeglądu oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy

Wymagania

• Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B opcjonalnie kat. C

Oferujemy
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
(13,10 € brutto/ godzina)
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz
• Nadgodziny wypłacane wg. regularnej stawki godzinowej
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Dojazd do pracy autobusem z miejsca zamieszkania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 36459662519b9a66

Brak tagów