€ 15 €/h +20€ netto diety

Stolarz dam pracę w Niemczech od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 02:52

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Berlina poszukuje wykwalifikowanych stolarzy gotowych do pracy w Niemczech od zaraz. Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego jest wymagana,

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Stolarz

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Stolarz

Miejsce pracy: Berlin , Niemcy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 15 € /h. + 20€ netto diety
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

naprawa i odnowa podłóg drewnianych i paneli
montaż paneli ściennych
montaż okien i drzwi
montaż kuchni
budowa ścianki działowej z płyt gipsowych

Wymagania:

wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym
wieloletnie doświadczenie w zawodzie
min. dobre podstawy języka niemieckiego
wymagane jest prawo jazdy kat. B
mile widziane osoby z okolic Berlina

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu +48 570 221 444

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

ID ogłoszenia: 1455ef33b51a3d69