€ 11,00

Stolarz – dam pracę w Niemczech przy wykończeniach wnętrz, Berlin, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2018 02:11

Firma działająca w Berlinie i Münster poszukuje doświadczonych stolarzy do pracy w Niemczech przy wykończeniach wnętrz – głównie szafy pod zabudowę, podesty itp.

Stolarz
Niemcy Berlin / Münster i inne lokalizacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
♣ Wykończenia wnętrz / szafy pod zabudowe, podesty i inne /
WYMAGANIA:
♣ Minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
♣ Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
♣ Sumienność i dokładność przy wykonywaniu prac
♣ Własne auto
OFERUJEMY :
♣ Brak Zeitkonta – wszystkie nadgodziny są wypłacane za każdy przepracowany miesiąc
♣ Umowę o pracę  na niemieckich warunkach
♣ Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę
♣ Wsparcie przy załatwianiu spraw w urzędach / ubezpieczenie zdrowotne, Kindergeld /
♣ Atrakcyjne wynagrodzenie  : stawka godzinowa w zależności od posiadanego doświadczenia plus dieta 50- 60 EUR za każdy przepracowany dzień
♣ Koordynację wyjazdów / wsparcie polskojęzycznego koordynatora
♣ Na życzenie możliwość uzyskania zaliczek

ID ogłoszenia: 4505af2c68478628