€ 16€ brutto/h + 40€ diety

Stolarz do pracy w Niemczech od zaraz w Bamberg produkcja kamperów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2022 02:05

Z komunikatywną znajomością języka dla stolarzy w Bamberg od zaraz dostępna do podjęcia praca w Niemczech dla stolarzy przy produkcji kamperów. Zakwaterowanie możliwe będzie odpłatnie.

Sedulus sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Opole zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników chętnych do pracy za granicą.
Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz! Bądź na bieżąco, ogłoszenia zamieszczamy codziennie!
Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech dla Par – przejrzyj aktualne oferty pracy.

Opis stanowiska:

– prace stolarskie przy kamperach
– budowa mebli, drzwi i szuflad
– obróbka i cięcie drewna
piłowanie, cięcie, klejenie
– praca od pn.-pt. (6:00 do 15:30)

Wymagania stanowiska:

– znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację (A2)
– doświadczenie w pracy jako stolarz
– prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy
sprawność fizyczna

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie; 16€ brutto/h + 40€ diety dziennej
– możliwość zapewnienia mieszkania (odpłatnie)
– niemiecką umowę o pracę
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek

Opiekunowie rekrutacji:

Chudko Sabina

sabina.chudko@sedulus.pl

+48664905456

ID ogłoszenia: 51161e1cf55e562a