€ euro

Stolarz – lakiernik praca Niemcy przy lakierowaniu el. drewnianych Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwarzwald
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 00:17

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla firmy ze Schwarzwaldu poszukuje stolarzy – lakierników do pracy w Niemczech przy obróbce, lakierowaniu elementów drewnianych.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Nasze usługi są dla kandydatów legalne i bezpłatne.

Stolarz/Lakiernik
Miejsce pracy: Schwarzwald, Niemcy
Numer ref.: FBH/SL/04/2015

Opis stanowiska:
- lakierowanie elementów drewnianych
- obsługa maszyn oraz linii lakierniczych tj. VENJAKOB
- praca w lakierni
- drobne prace związane z obróbką drewna

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- min. 3-5- letnie doświadczenie w pracy jako stolarz/ lakiernik
- umiejętności związane z obróbką drewna
- umiejętność obsługi maszyn lakierniczych oraz linii lakierniczych tj. VENJAKOB
- prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule FBH/SL/04/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 3515530cc62675cc