€ 2000 euro netto

Stolarz – monter budowlany oferta pracy w Niemczech ze znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2016 06:16
Stolarz – monter budowlany oferta pracy w Niemczech  ze znajomością języka

Rekrutacja do legalnej pracy w Niemczech na stanowisko stolarza – montera okien i drzwi w nowych budynkach oraz obiektach remontowanych. Atrakcyjne warunki finansowe dla osób, które mają doświadczenie i znają język.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowiska:

Stolarz/monter ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce Pracy: Niemcy
Opis stanowiska pracy
Stolarz meblowy: budowa i składanie mebli.
Monter: montaż okien i drzwi w nowych budynkach i w remontowanych obiektach.

Oferujemy:
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– wypłaty miesięczne min. 2000 euro netto
– zakwaterowanie zapewnione płatne przez pracownika ok. 350 euro/ miesięcznie
– ubezpieczenie zapewnione

Wymagamy:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
– mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód
– gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
– chęć i motywacja do pracy

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

ID ogłoszenia: 40956bdd73fc2e26

Brak tagów

1 odpowiedź na “Stolarz – monter budowlany oferta pracy w Niemczech ze znajomością języka”

  1. Witam od trzech lat pracuję w DE w małej firmie budowlanej zajmującej się całością prac , tj.docieplenia ,wymiana drzwi i okien , regipsy,płytki i inne,Właścicielem jes 63 letni schorowany Niemiec który już czeka na emeryturę coraz mniej zleceń. Posiadam samochód osobowy do dyspozycji +prawo jazdy