€ od 10 € brutto/ godzinę

Stolarz – monter mebli praca Niemcy w Oederan

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oederan
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 02:50

Firma z miejscowości Oederan poszukuje pilnie wykwalifikowanych stolarzy do podjęcia pracy w Niemczech polegającej na montażu mebli w biurach, kuchniach, hotelach itp.

Bergermann – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Stolarz- Monter

Miejsce pracy: Niemcy, Oederan, Saksonia
Nr referencyjny: STMO/11/2016

Opis stanowiska

• Montaż mebli w biurach, hotelach, kuchniach itp.
• Praca w wymiarze 40-50 godz. tyg. z możliwością nadgodzin
• Montaż na terenie całych Niemiec, częściowo poza granicami kraju.

Wymagania

• min. 2 letnie doświadczenie jako stolarz
• umiejętność obsługi maszyn stolarskich
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• prawo jazdy kat. B
• mile widziany własny samochód

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę (od 10 € brutto/ godzinę)
• Diety 12 € lub 24 €
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz
• Nadgodziny wypłacane wg. regularnej stawki godzinowej
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule STMO/11/2016

ID ogłoszenia: 659582c24d5c927e