€ 1350 euro brutto/mc

Stuttgart dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu sera krojonego przy taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 1350 euro brutto na miesiąc

Ogłoszenie skierowane jest dla par

Czas trwania umowy: przynajmniej 3 miesiące

Obowiązki:

  • Pracownik zajmuje się układaniem sera krojonego na tacki zgodnie z zadaną wagą produktu. Tacki umieszcza się w maszynie paczkującej. Konieczna będzie obsługa maszyn takich jak linia produkcyjna oraz maszyna do pakowania.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, lojalność, pracowitość, punktualność
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania w cenie ok. 200-300 euro miesięcznie zależnie od standardu, opłata ta, będzie pobierana z wynagrodzenia
  • zatrudnienie na okres próbny trwający 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

Pakowanie sera, Stuttgart

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 90156a52031a14e3

5 Odpowiedzi na “Stuttgart dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie sera”

  1. Jagoda Jagoda na 26 stycznia 2016 @ 20:26

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy.Mamy doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej i pakiwaniu@,które zdobyliśmy pracując 6lat w Holandii.Prosimy o kontakt czarna05@onet.eu

  2. Witam.Jestem zainteresowany wyjazdem z moją dziewczyną.Proszę o kontakt 603-819-709

  3. jacekbraszka89 na 27 stycznia 2016 @ 13:08

    Witam, w odpowiedzi na państwa ogłoszenie zamieszczone na stronie chcialbym przesłać nasze CV. Chcemy wyjechać do pracy w dwie pary, mamy własne auto, jesteśmy do dyspozycji od zaraz.Posiadamy dwoch kierowców. Kontakt pod numerem telefonu +48883551324. Pozdrawiam Jacek Braszka

  4. Witam nasze imiona to Patrycja i Dariusz. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy, możemy ją podjąć od zaraz. Jestesmy osobami bez nałogów,punktualni,bezkonfliktowi i potrafimy pracowac zespołowo.

    Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty i prosimy o szybki kontakt
    Patrycja +48 697 750 597
    Dariusz +48 782 704 730

  5. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy wraz z chlopakiem podejmiemy prace od zaraz . Posiadamy wlasne auto wiec bez problemu dojedziemy sami do miejsca zamieszkania w Niemczech.Jestesmy dyspozycyjni na dluzszy okres pracy Prosimy o kontakt telefoniczny 535228988 pozdrawiam Anna Słota