€ od 15 euro brutto/h

Stuttgart, Mechanik samochodowy dam pracę w Niemczech przy naprawie pojazdów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 02:04

Auto serwis ze Stuttgartu poszukuje kompetentnych mechaników samochodowych, którzy gotowi są do podjęcia pracy w Niemczech przy diagnostyce oraz naprawie pojazdów.

MECHANIK SAMOCHODOWY – NIEMCY
Grupa Euro Kadra FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Stuttgart.

Wymagania:
- dobra znajomość języka na niemieckiego, pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w miejscu pracy,
- minimum roczne doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy (zawodowe bądź techniczne),
- umiejętność samodzielnej diagnozy i rozwiązywania problemów z zakresu naprawy pojazdów samochodowych,
- umiejętność obsługi komputera,
- wysoka motywacja do pracy,
- serdeczność oraz ukierunkowanie na potrzeby klienta.

Obowiązki:
- diagnostyka samochodów,
- wykonywanie przeglądów oraz napraw pojazdów,
- montaż części samochodowych,
- montaż i demontaż części karoserii samochodowej,
- wymiana części eksploatacyjnych,
- stawianie diagnozy i usuwanie błędów w elektronicznie sterowanych elementach,
- praca przy podwoziach i sprzęcie do diagnostyki hamulców,
- obsługa klienta.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę, z pełnym pakietem socjalnym w niemieckiej firmie, (nie w delegacji),
- bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, minimalna stawka dla pracownika 15 euro brutto/h + dieta na dojazdy,
- pracę od poniedziałku do piątku, praca w systemie 3-zmianowym,
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności,
- respektowane prawo do urlopu.

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila, prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują – MECHANIK SAMOCHODOWY – NIEMCY. Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź zm.)”.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 24656616c4137fef

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: eurokadra1
  • Zarejestrowany od: 5 listopada 2015

Inne przedmioty dodane przez eurokadra1

Ostatnie przedmioty dodane przez eurokadra1 »